Aktuality

Polygon BMW Sokolov

O spolupráci s automobilkou BMW jsme nedávno psali ve spojitosti s vybudováním příjezdové komunikace a budoucího parkoviště k Polygonu BMW v Sokolově.

Celý článek

Projekty zpracované pro McDonald´s 2019

V rámci několikaleté spolupráce naší firmy INVIN s fastfoodovým řetězcem McDonald's jsme v loňském roce dozorovali a řídili výstavbu 4 nových poboček.

Celý článek

Rekonstrukce čerpacích stanic MOL

Od roku 2018, tedy již třetím rokem, úspěšně spolupracujeme se společností MOL na přestavbách a rekonstrukcích čerpacích stanic MOL na moderní baristický koncept občerstvení pod názvem Fresh Corner.

Celý článek

Pavilon centrálního příjmu Orlickoústecké nemocnice

V příštím roce čeká Orlickoústeckou nemocnici realizace přístavby nového nemocničního pavilonu. Jedná se o výstavbu budovy centrálního urgentního příjmu.

Celý článek

Logistický audit a návrh centrálního skladu pro Veletrhy Brno a.s.

Spolu s kolegy z DYNAMIC FUTURE s.r.o. jsme dokončili audit současného stavu logistiky a zároveň jsme navrhli optimální uspořádání centrálního skladu pro Veletrhy Brno.

Celý článek

Odborná technická konference pro BIM 2019

Ve čtvrtek 31.10.2019 jsme se v Praze zúčastnili odborné konference s názvem "Odborná technická konference pro BIM 2019" sestávající se ze sady technických přednášek a workshopů.

Celý článek

Polygon BMW Sokolov

Již několik měsíců spolupracujeme s německou automobilkou BMW, na jednom z našich největších projektů. Jedná se o zkušební polygon pro testování vozů se samočinným řízením v Sokolově.

Celý článek

Kemp AD Group 2019

V polovině září proběhl další ročník oblíbeného Kempu AD Group, tentokrát jsme se všichni nalodili na palubu Baldovce jako "Námořníci a Piráti".

Celý článek

Prodloužení tramvajové trati v Bohunicích

INVIN zahájil činnost správce stavby dle FIDIC YELLOW BOOK na prodloužení tramvajové tratě ze zastávky Osová v Brně Bohunicích ke Kampusu MU.

Celý článek

Pumps adriatic challenge 2019 za účasti našeho týmu INVIN

V chorvatském Biogradu na Moru, který je právem nazývaný jachtařským centrem, a jeho nejbližším okolí se v červnu konal další ročník Pumps adriatic challenge 2019.

Celý článek