Aktuality

Nové IGY Centrum v Českých Budějovicích bylo otevřeno

Velkorysá architektura a umístění v blízkosti centra vytvoří z IGY Centra místo moderního životního stylu. Společnost INVIN zde zajišťovala výkon technického dozoru při výstavbě nové nájemní jednotky McDonald's a McCafé.

Celý článek

Masarykova univerzita postaví pro studenty medicíny simulační centrum

Simulační centrum pro praktickou výuku budoucích lékařů začne počátkem příštího roku stavět v bohunickém kampusu Masarykova univerzita v Brně.

Celý článek

Výstavba továrního komplexu NEXEN TIRE v Žatci

Vůbec první výrobní závod Nexen Tire mimo asijský kontinent vznikne právě v České republice v průmyslové zóně Triangle u severočeského Žatce.

Celý článek

Silniční konference 2017

25. ročník tradiční Silniční konference je úspěšně za námi. A co nás všechno čekalo? Odborné přednášky a diskuze na různá témata, od strategie silniční výstavby v budoucích letech, financování dopravní infrastruktury dálnic a silnic v rámci ČR i krajů.

Celý článek

Předání rekonstrukce knihovny ÚVIS MENDELU

Minulý měsíc byl dokončen a předán projekt stavebních úprav pro rozšíření univerzitní infrastruktury ÚVIS (Ústav vědecko-pedagogických informací a služeb) MENDELU Brno.

Celý článek

Dokončena další nová pobočka McDonald’s

Obchodní centrum Quadrio nad pražskou stanicí metra Národní třída koncem září slavnostně otevřelo svoji rozšířenou gastro zónu.

Celý článek

Technický seminář provádění střešních membrán z TPO a EPDM materiálů

V rámci vzdělávání našich zaměstnanců, jsme se zúčastnili školení na provádění střešních membrán s TPO a EDPM materiálů.

Celý článek

EXPO REAL 2017 Mnichov, 4. – 6. října 2017

Nové výstaviště v německém Mnichově se stalo dějištěm 20. ročníku veletrhu komerčních nemovitostí EXPO REAL, zaměřeného na networking při realizaci mezinárodních a mezioborových projektů.

Celý článek

Firemní kemp AD Group 2017 – počasí navzdory

Letos se firemní kemp AD Group, po loňském úspěchu, konal opět na "Sokoláku" na Brněnské přehradě. I přes deštivé počasí se účastníci dostavili v hojném počtu včetně dětí.

Celý článek

Dvě pobočky ČSOB v Olomouci prošly rekonstrukcí

Na vzniku nových prostor poboček Československé obchodní banky v Olomouci jsme dohlíželi jako technický dozor.

Celý článek