Vánoční večírek AD Group

13.1.2017

Vánoční večírek zaměstnanců skupiny AD Group byl letos opět nezapomenutelný!

Pro letošní společné oslavy adventního času jsme zvolili kavárnu CAFE SAVOY v samotném centru Brna. Večírek slavnostně zahájil Radoslav Kobza – generální ředitel AD Group,
který poděkoval všem zaměstnancům za uplynulý rok a popřál příjemnou zábavu. Celým večerem nás provázela skvělá hudební skupina M.Ocean s půvabnou zpěvačkou Radkou.

Hlavním programem večera byla vystoupení některých společností ze skupiny AD Group.
Za naši společnost INVIN jsme si připravili soutěž X-Traptor. Soutěž hodnotila porota ve složení – Jarda Slaďánek z Prahy, Emil Tupý-ředitel ústavu pro psychicky odlišné, Rudolf Přesný-profesor matematiky  a samozvaný předseda  poroty pan Mluvka.  Mezi soutěžícími, kteří se přihlásili předvedl pan Jiří svůj tanec, jaký svět ještě nikdy neviděl, rychlou lekci tance nám všem udělil učitel tance Karel Rumba. Posledními účastníky soutěže byli překladatelé do znakové řeči, kteří nám přeložili napínavý zápas mezi Českem a Slovenskem. K vidění bylo i vystoupení tanečnic kankánu v podání sympatických dam za společnost AD Economy. Společnosti AVRIOINVEST, CONSTRA a RELYCON uvedli premiéru své True Story, která vtipně glosovala náplň práce těchto tří společností. Poslední vystoupení z řad firem si připravila společnost Arch.Design se svojí neskutečnou light show.
Všem firmám patří velký obdiv za jejich um, vtip a odvahu vystoupit před necelou dvoustovkou hostů!

Překvapením večera od marketingového oddělení byt také Vánoční song věnovaný skupině AD Group, kterou pro nás složil a nazpíval raper Mista Douny.

Součástí večírku byla i kouzelná fotobudka – SNAPSTER, která proměnila náš večírek v mžiku do podoby tištěné fotografie! Milý dárek v podobě vánočního stromečku dostali zaměstnanci od 3D Print Station, jejiž prezentace 3D tiskárny byla součástí programu.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim zaměstnancům AD Group za výborně odvedenou práci v letošním roce a přejeme Vám krásné Vánoce.

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě