Laurin & Klement Kampus / ŠKODA AUTO

2.6.2022

30. května 2022 proběhlo v Mladé Boleslavi položení základního kamene nového sídla společnosti ŠKODA AUTO. Administrativní centrum dostalo název po zakladatelích podniku Laurin a Klement Kampus.

Nová budova poskytne prostor až 1700 zaměstnancům a také optimální podmínky pro mezioborovou spolupráci a kreativní simply clever nápady. Kancelářské prostory jsou založeny na moderní koncepci New Work a poskytují individuální řešení různých požadavků na optimální pracovní prostředí.

Budoucí hlavní sídlo české automobilky se bude rozprostírat na celkové ploše 44 000 metrů čtverečních. Vedle kancelářských ploch nabídne také parkování pro 300 vozidel, závodní restauraci pro 400 hostů a konferenční zónu. Projekt splňuje veškeré nové standardy udržitelnosti a usiluje o zlatý certifikát udělovaný společností Deutsche Gesellschaft für nachhaltiges Bauen (DGNB). Plánuje mimo jiné neutrální bilanci emisí CO2 do roku 2025, střešní fotovoltaickou elektrárnu a záchyt dešťové vody.

Dokončení stavby se očekává v druhé polovině roku 2023. Na tomto projektu jsme v pozici technického dozoru investora podle německého modelu, kde je TDI součástí týmu architekta. Naše služby poskytujeme pro architektonickou kancelář ATP Wien Planungs GmbH.

Zdroj: https://www.skoda-storyboard.com/cs/tiskove-zpravy-archiv/skoda-auto-polozila-zakladni-kamen-pro-laurin-klement-kampus/

 

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě