Invin v roce 2022

16.1.2023

Rokem 2022 jsme navázali na sérii minulých úspěšných let. Po dlouhé době jsme nebyli omezeni strašákem jménem Covid 19 a proto jsme mohli napříč Českou republikou realizovat nejrůznější projekty – od Ostravy až po Sokolov. Kolegové se zúčastnili několika konferencí, výstav a veletrhů, jako například Konference investorů a dozorových firem ve stavebnictví, Expo Real nebo BIM DAY 2022.

Zabývali jsme se opravdu velkým množstvím projektů a je těžké mezi nimi vybrat ty nejlepší nebo nejúspěšnější tak, abychom na některé nezapomněli, nebo se nedotkli některých investorů.

Zde uvádíme alespoň zlomek toho, co se nám v roce 2022 povedlo.

 • V lednu proběhla kolaudace projektu „Nadstavba nad kongresovými sály v hotelu Maximus“ – v průběhu jediného roku se nám podařilo projekt úspěšně provést realizací a zkolaudovat.
 • Koncertní sál v Ostravě jsme obsadili prvními diváky – byť zatím jen v podobě figurek, které posloužily k simulaci akustické pohltivosti lidí v sále v rámci právě probíhajících akustických měření.
 • Navázali jsme na několikaletou spolupráci s Masarykovou univerzitou a opět se vrátili do bohunického kampusu – tentokrát v roli technického dozoru nad projekčními a přípravnými pracemi na projektu „BioPharma Hub“ – unikátními výukovými prostory pro Farmaceutickou fakultu a ústav výpočetní techniky.
 • V květnu proběhlo slavnostní zahájení stavby nového mostu Laurina & Klementa přes dálnici D10. Nové přemostění na rozhraní Mladé Boleslavi a Kosmonos přinese snížení dopravní zátěže na D10 a v jejím okolí a výrazně zjednoduší nákladní dopravu pro zásobování automobilky ŠKODA AUTO.
 • Dokončili jsme novou budovu centrálního urgentního příjmu Orlickoústecké nemocnice a ta tak může sloužit pacientům ze spádové oblasti 200 tisíc obyvatel východní části regionu Pardubického kraje.
 • Na konci května proběhlo v Mladé Boleslavi položení základního kamene nového sídla společnosti ŠKODA AUTO. Administrativní centrum dostalo název po zakladatelích podniku „Laurin a Klement Kampus“.
  Nová budova poskytne prostor až 1700 zaměstnancům
 • Protože náš tým neustále roste, v létě jsme byli na novém firemním focení. Jako prostor k focení jsme využili jeden z našich TOP projektů CEITEC Masarykovy univerzity v Brně.
 • V měsíci září byl dokončen 5. milník dostavby nových pavilonů IKEM Praha – budovy G1 a G2
 • V říjnu proběhlo slavností otevření logistického areálu Contera D1 Park se zastavěnou plochou cca 150 tisíc m2.
 • Objekt Dětské léčebny se speleoterapií byl v listopadu úspěšně zkolaudován. První dětské pacienty léčebna přivítá v březnu 2023.
Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě