Stavba roku Pardubického kraje zná své vítěze

31.10.2023

V letošním ročníku si skleněnou krychli na podstavci odnesli zástupci čtyř obdivuhodných staveb. Dále byla udělena čestná uznání pro sedm dalších staveb.

Naše společnost INVIN s.r.o. je s hrdostí spojena se dvěma z oceněných projektů.

👍 Gočárova galerie v Pardubicích – Stavba roku

Stavbou roku Pardubického kraje se stala Gočárova galerie v Pardubicích. Jedná se o rekonstrukci a dostavbu budovy Automatických mlýnů. Tato národní kulturní památka prošla rekonstrukcí s cílem zachovat vybrané původní výrobně technologické části mlynářského provozu a renovovat původní konstrukční prvky. Na projektu jsme poskytovali služby komplexního týmu technického dozoru investora. Tento úspěch je výsledkem skvělé týmové práce. Kvalitu provedené rekonstrukce můžete přijít zhodnotit sami, neboť galerie na této nové adrese je již několik měsíců v provozu.

👍 Pavilon urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici – čestné uznání

Dalším oceněným projektem byl Pavilon urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici, který porota označila za nejzdařilejší zdravotnickou stavbu soutěže. Stejně jako u Gočárovy galerie jsme i na této stavbě poskytovali naše služby ve 3-členném týmu a to konkrétně v rámci technického dozoru investora ve fázi hlavní výstavby.

🤝 Chceme poděkovat všem, kteří se na těchto projektech podíleli a také všem, kteří nám poskytli podporu. Tato ocenění jsou pro nás potvrzením kvality naší práce a závazkem pokračovat v poskytování vynikajících stavebních a inženýrských služeb.

📸 foto: Gočárova galerie

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě