EXPO REAL 2017 Mnichov, 4. – 6. října 2017

4.10.2017

Nové výstaviště v německém Mnichově se od 4. do 6. října 2017 stalo dějištěm 20. ročníku veletrhu komerčních nemovitostí EXPO REAL, zaměřeného na networking při realizaci mezinárodních a mezioborových projektů, investice a financování.

V centru pozornosti budou témata, která mají velký dopad na celosvětový trh s nemovitostmi: rozvoj měst a tomu odpovídající infrastruktura a trh s bydlením, inovace v realitním sektoru spojené s digitalizací a také vliv globální ekonomiky a politiky na světový trh nemovitostí.

Letošní ročník očekává účast až 35 000 návštěvníků, kterým se představí až 1 900 vystavovatelů ze 30-ti zemí. Na veletrhu EXPO REAL se setkáme s globálními hráči trhu a bohatým konferenčním programem špičkové úrovně. Prestižního veletrhu nemovitostí a investičních příležitostí se za naši zemi letos účastní město Ostrava, které nabídne společnou expozici s BrnemMoravskoslezským a Jihomoravským krajem. Expozice CZECH REGIONS představuje investiční a inovační potenciál obou měst i regionů.

Za společnost INVIN se veletrhu účastní Martin Mlčoch – ředitel společnosti.

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě