HOTEL SEN – Povstal jako FÉNIX z popela

18.12.2023

Rozdíl mezi tím, jak interiér Hotelu Sen vypadal původně a jak nyní je až neuvěřitelný. Skoro až připomíná fénixe, který povstal z popela.

Zakladatel hotelu Steve Watson chtěl původně koupit nedaleké Konopiště, což se mu ze zřejmých důvodů nepodařilo. Uprostřed Ladova kraje, v malebných Senohrabech si proto postavil vlastní zámek, který pojmenoval S.E.N. Součástí naší skupiny AD Group se hotel stal v roce 2018, kdy si hotel pořídili manželé Kobzovi.

Byl to začátek velkého snu a náročné práce. Hned po získání stavebního povolení jsme se pustili do bouracích prací a rozsáhlé rekonstrukce, která posunula hotel do současné podoby. Naše společnost INVIN řídila stavební projekt . Po boku nám stály další firmy z naší skupiny AD Group. ADI Interiér vykouzlil pohodlné pokoje ve stylu Feng Shui, SUBTECH projektoval profese vzduchotechniky a elektroinstalace, v ateliérech Arch.Design se zpracovávala kompletní dokumentace pro provedení stavby a RELYCON prováděla rekonstrukci samotnou

Po jedenácti měsících se v září 2019 otevřely dveře hotelu Sen veřejnosti a stal se vyhledávanou oázou klidu a odpočinku. K tomu mu ještě pomohla výstavba wellness Infinit Sen, Začala v roce 2020 během pozastaveného provozu kvůli pandemii a přinesla pohádkový saunový svět s ochlazovacím jezírkem. Na začátku příštího roku se navíc můžete těšit na nový termální bazén a velkou ceremoniální saunu.

Podívejte se spolu s námi na srovnání před a po. Věříme, že naleznete mnohem více než deset rozdílů.

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě