Nový design restaurací McDonald’s

22.3.2017

Řetězec rychlého občerstvení McDonald’s dává svým restauracím nový modernější vzhled

Jedním z našich dlouhodobých klientů je řetězec rychlého občerstvení McDonald’s. Naše společnost INVIN se podílí na vzniku nových restaurací, kaváren McCafé nebo přestaveb, které dávají restauracím McDonald’s nový modernější design.

Některé již stávající restaurace prošli designovou změnou prostředí v příjemné barevné skladbě včetně umístění samoobslužných kiosků. Samoobslužný kiosek připomínající velký tablet má za úkol usnadnit zákazníkům možnost výběru menu dle vlastní chuti z kompletního sortimentu nabízené restaurací McDonald’s.

Nové designově upravené restaurace McDonald’s můžete vyzkoušet například v Brně v Avionu Shopping parku, u 3 Kohoutů nebo v IKEA. Další místa, která prošla změnou najdete také v Praze (Europark Štěrboholy, Jižní Spojka), v Hradci Králové, Plzni, Opavě, Olomouci, Pardubicích, na D1 EXIT 66 a dalších místech.

Mezi nově vybudované restaurace, na jejichž vzniku jsem se v roce 2016 podíleli patří: OC Central Most, OC Aupark Hradec Králové a OC Olympie PlzeňZatím poslední realizovanou výstavbou nové restaurace je moderní McDonald’s v obchodním centru Chodov, který byl otevřen v březnu letošního roku.

Patříme do skupinyAD Group
Společně a poctivě