News

Rekonstrukce budov Centra biologické ochrany

V lednu jsme uzavřeli smlouvu s Armádní servisní, příspěvkovou organizací na poskytování služeb TDS a koordinátora BOZP při rekonstrukci dvou armádních objektů.

More

Polygon BMW Sokolov

O spolupráci s automobilkou BMW jsme nedávno psali ve spojitosti s vybudováním příjezdové komunikace a budoucího parkoviště k Polygonu BMW v Sokolově.

More

Projekty zpracované pro McDonald´s 2019

V rámci několikaleté spolupráce naší firmy INVIN s fastfoodovým řetězcem McDonald's jsme v loňském roce dozorovali a řídili výstavbu 4 nových poboček.

More

Rekonstrukce čerpacích stanic MOL

Od roku 2018, tedy již třetím rokem, úspěšně spolupracujeme se společností MOL na přestavbách a rekonstrukcích čerpacích stanic MOL na moderní baristický koncept občerstvení pod názvem Fresh Corner.

More

Pavilon centrálního příjmu Orlickoústecké nemocnice

V příštím roce čeká Orlickoústeckou nemocnici realizace přístavby nového nemocničního pavilonu. Jedná se o výstavbu budovy centrálního urgentního příjmu.

More

Logistický audit a návrh centrálního skladu pro Veletrhy Brno a.s.

Spolu s kolegy z DYNAMIC FUTURE s.r.o. jsme dokončili audit současného stavu logistiky a zároveň jsme navrhli optimální uspořádání centrálního skladu pro Veletrhy Brno.

More

(Čeština) Odborná technická konference pro BIM 2019

Ve čtvrtek 31.10.2019 jsme se v Praze zúčastnili odborné konference s názvem "Odborná technická konference pro BIM 2019" sestávající se ze sady technických přednášek a workshopů.

More

(Čeština) Polygon BMW Sokolov

Již několik měsíců spolupracujeme s německou automobilkou BMW, na jednom z našich největších projektů. Jedná se o zkušební polygon pro testování vozů se samočinným řízením v Sokolově.

More

(Čeština) Kemp AD Group 2019

V polovině září proběhl další ročník oblíbeného Kempu AD Group, tentokrát jsme se všichni nalodili na palubu Baldovce jako "Námořníci a Piráti".

More

(Čeština) Prodloužení tramvajové trati v Bohunicích

INVIN zahájil činnost správce stavby dle FIDIC YELLOW BOOK na prodloužení tramvajové tratě ze zastávky Osová v Brně Bohunicích ke Kampusu MU.

More